Estradowiec.pl - Nagłośnienie i Estrada - Wortal sprzętu Pro Audio Strona Główna

Ogłoszenie 
Eventroom.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Pytanie w sprawie pozwolenia umieszczenia tematu
kris77 
Mistrz pionów

Wysłany: 2013-07-04, 21:59   Pytanie w sprawie pozwolenia umieszczenia tematu

Witam
Nie bardzo wiem czy w odpowiednim miejscu piszę. W razie czego proszę o skasowanie lub przesunięcie gdzie indziej. Temat nie jest związany z tematyka forum dlatego chce poprosić o pozwolenie umieszczenia z ew. podpowiedzią gdzie dokładnie umieścić.
Sprawa jest następująca. Ja i moja żona zajmujemy się edukacją muzyczną dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczymy grać na instrumentach a żona uczy wokalu. Mamy dość spore osiągnięcia. Nasi uczniowie wygrywają dość często przeglądy, festiwale, występują w programach telewizyjnych. Lecz nie o to chodzi. Mianowicie Jedną z uczennic mojej żony jest 14 letnia Magda. Jest na prawdę świetną i bardzo dobrze rokującą wokalistką. Muzyka to jej życie. Niestety cierpi na bardzo zaawansowaną skoliozę kręgosłupa a również na chorobę kości. Nasza zaj....ta służba zdrowia nie przewidziała rahabilitacji na to schorzenie na tzw. kasę chorych. Jedyna rada na to żeby Magda nie wylądowała na wózku inwalidzkim to natychmiastowe rozpoczęcie rehabilitacji metodą F.E.D. To jest bardzo kosztowne a Madzia ma tylko mamę i bardzo trudną sytuację finansową. Fundacje też są chyba tylko po to żeby bogaty mógł się jeszcze bardziej wzbogacić ponieważ sam wykonałem kilka telefonów i wszyscy twierdzą że nie mają pieniędzy. Moje pytanie do moderatorów. Czy i gdzie mógłbym umieścić taki apel do userów tego forum o wsparcie finansowe na rehabilitację dla Magdy. Wiem że to nie odpowiednie forum na takie tematy ale każda pomoc jest bardzo cenna i bardzo mile widziana. Może kiedyś przyjdzie czas że będziecie nagłaśniać Magdę na koncertach.
Pozdrawiam Moderatorów i Forumowiczów.
kris77

ciasteczkowypotwor 
Krakers

Nagłośnienie: Nie gram głośno...
Wysłany: 2013-07-05, 15:58   

Można w ogólnych, lub offtopie.

Serwisówki: http://bee.mif.pg.gda.pl/ciasteczkowypotwor/
http://chomikuj.pl/ciasteczkowypotwornie

∞πωΦεΩβλ°±Δφ

Odpowiedz do tematu