Estradowiec.pl - Nagłośnienie i Estrada - Wortal sprzętu Pro Audio Strona Główna

Ogłoszenie 
Eventroom.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
2X WHARFEDALE PRO SVP 215 (używki) czy RSP 30 (nówki)
Sleepwalker 
Aspirant d/s smyczy

Wysłany: 2017-02-04, 19:05   2X WHARFEDALE PRO SVP 215 (używki) czy RSP 30 (nówki)

Witam,
Wiem, że podobnych tematów jest mnóstwo ale mam jeszcze jedno pytanie odnośnie całości ale to za chwilę :)

1. Jak w temacie, tylko nie wiem czy warto pchać się w używki... lub RSP 30 (nówki) które mają niezbyt dobrą opinie :wink: Dodam tylko, że na ten czas gram imprezy na głośnikach Voice Kraft za które dałem ok. 300-400zł (podobno 400 RMS :lol: ) więc nawet te RSP to jakiś progress :wink: a osobiście przekonam się jak grają w następną sobotę, ponieważ klub jest w takie zaopatrzone. Może jednak nie będzie takiej tragedii :wink: (wiem, że za 1500 nic wartego uwagi nie kupię ale coś musi grać)

2. W lokalu brak końcówki mocy, więc szukam coś do tych RSP. Po przestudiowaniu wpisów na temat końcówek zastanawiam się nad Hand Box ATX 700 lub ADS 500 LX ostatecznie Reloop Dominance 1402. (ok 500-600zł)

3. Z racji, iż do tej pory moje kable składały się głównie z kabli rca i wejść zaciskowych, potrzebuję pomocy w złożeniu tego sprzętu.

Na moje to będzie wyglądać tak....
Mixer: Behringer DX052 podpinam do ADSa kablem RCA - duży Jack (w mixerze tylko gniazda cinch)
GŁOŚNIKI: Wharfedale PRO SVP 215 mają tylko gniazda duży Jack więc podpinam je kablem Speakon - duży Jack)

Trochę dziwny zestaw ale jestem ciekaw, czy to będzie bez przeszkód hulać?
Czy taki ADS lub Handbox spokojnie wystarczy do takich kolumn?

Pozdrawiam

grajek74 
Otwieram już kejsy

Wysłany: 2017-02-04, 22:10   

Z estradowca robi nam się elektroda..... takie zapytania proszę tam kierować bo ten "sprzęt" nie ma nic wspólnego z estradą
Ostatnio zmieniony przez grajek74 2017-02-04, 22:12, w całości zmieniany 1 raz  

krystian12344 
Aspirant d/s smyczy

Wysłany: 2018-02-10, 21:46   

Przesadzasz że nie mają nic wspólnego z estradą.

Odpowiedz do tematu