Estradowiec.pl - Nagłośnienie i Estrada - Wortal sprzętu Pro Audio Strona Główna

Ogłoszenie 
Eventroom.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Mikser na chałtury
d-Jentleman 
Aspirant d/s smyczy

Wysłany: 2018-02-16, 19:12   Mikser na chałtury

Witam witam, nowy na forum także nie wiem czy umieszczać temat w dziale zakupów czy mikserów ale mniejsza...

Rozglądamy się z kapelą za jakimś nowym mikserem, do grania praktycznie same wesela
Mamy teraz jakiegoś behringera analogowego, jak się dowiem jaki dokładnie to go wrzucę tutaj.
No i mam zagwozdke, czy lepiej kupować analoga czy warto sie wpakować w cyfrę? Ciekawi mnie w cyfrówce na pewno to że można sterowac z tabletu (wygodniej się ustawia jak nie trzeba biegać ze środka sali żeby przesunąć suwak o grubość włosa), i to że można sobie zapisywać określone ustawienia, a jak gramy 'n' wesel na jednej sali to na pewno by to było przydatne. Kompaktowość też jest w cenie.

Nie grzebałem jeszcze głębiej w temacie ale wyszukałem na thomannie np. takie sprzęty:
https://www.thomann.de/pl/allen_heath_qu_sb.htm
https://www.thomann.de/pl...159a6a692201118
https://www.thomann.de/pl...ies_iii_24r.htm

Takie które wpadły mi w oko ^
Liczyłbym na wypowiedź na temat tych bądź innych cyfrowych ustrojstw, co od siebie polecacie, jak jest z poziomem skomplikowania użytkowania takiego ustrojstwa.
Kwota to jakieś 6 tysięcy, w porywach do 8-9 jesli sprzęt miałby być tego naprawdę wart, chociaż nie wiem czy chałtury wymagają znowu studyjnego nagłośnienia ; )
No i podłączenie tabletu z androidem mile widziane, ipad będzie kosztował tyle co mixer : p

Czekam na wypowiedzi, pozdrawiam ; )

szulek 
Patrz i się ucz

Nagłośnienie: LDM + PolAudio 2x4kW
Wysłany: 2018-02-21, 15:51   

Soundcraft jest bezproblemowy. Po przygodzie z Presonusem i Behringerem - zostałem przy ui24r. Spory plus - sterowanie z poziomu przeglądarki bez potrzeby instalowania aplikacji. Ja steruje nim 10" tabletem, szybko i sprawnie.
Ostatnio zmieniony przez szulek 2018-02-21, 15:52, w całości zmieniany 1 raz  

d-Jentleman 
Aspirant d/s smyczy

Wysłany: 2018-02-22, 11:02   

A ja ką końcówke byś do tego polecił? :D
I czy byłbyś w stanie sie wypowiedzieć na temat tego allena? Też sie prezentuje ciekawie
Ostatnio zmieniony przez d-Jentleman 2018-02-22, 11:05, w całości zmieniany 1 raz  

szulek 
Patrz i się ucz

Nagłośnienie: LDM + PolAudio 2x4kW
Wysłany: 2018-02-22, 15:59   

Na A&H nie pracowałem, ale "na papierze" lepiej wypada Soundcraft - więcej wejść, player zintegrowany z softem, brak potrzeby instalacji dedykowanej aplikacji no i sam soft jest już w zasadzie wolny od "chorób wieku dziecięcego". Końcówkę mocy to już musisz dobrać do paczek jakie masz ;-)

d-Jentleman 
Aspirant d/s smyczy

Wysłany: 2018-02-22, 18:42   

Okej, dzięki
będę kombinował ;)

aganio 
Aspirant d/s smyczy

Wysłany: 2018-04-18, 17:16   

kombinuj kombinu bedzie dobrze

Odpowiedz do tematu