Estradowiec.pl - Nagłośnienie i Estrada - Wortal sprzętu Pro Audio Strona Główna

Ogłoszenie 
Eventroom.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Pseudo dj-MatyAS i jego ostrzeżenia na elektrodzie.pl
Tomato 
Zapnę wtyczki

Nagłośnienie: takie że włosy stają dęba
Oświetlenie: Spalone.
Ostrzeżeń:
 1/10/11
Wysłany: 2011-12-06, 16:40   Pseudo dj-MatyAS i jego ostrzeżenia na elektrodzie.pl

Witam.Czy ktoś miał do czynienia z tym pseudo djem a zarazem moderatorem na elce?
Pytam bo mi dzisiaj stosując wybiorczo swój regulamin walną już drugie ostrzeżenie z rzędu.
Ten człowiek albo nie ma za grosz poczucia humoru albo z racji wieku coś dzieje mu się z głową.
Boże Święty żeby mi się tylko nic nie porobiło z główką na stare lata :???:
Dołączam link do ostrzeżenia http://www.elektroda.pl/r...065462-420.html

I moja riposta na PW
Kod:
Walnij człowieku odrazy jeszcze trzy ostrzeżenia.
Może Ci ulży.A jak nie to przyłóż sobie do czoła wilgotną szmatkę.Może być
ta sama którą używasz do przecierania swojego garażowego sprzętu.
I nie wyjeżdżaj mi tu ze swoją interpretacją regulaminu bo śledząc temat
widzę że sam Pan jesteś z nim na bakier.
A jak już się Pan zapoznał z tym co mam do powiedzenia to zalecam
wizytę u lekarza bo w Pańskim postępowaniu można się doszukać pierwszych
objawów schizofrenii.
Ps:To już kolejne Pańskie blachę ostrzeżenie pod moim adresem.

Odp dj-MatySA
Cytat:
Dziękuję za opinię o moich działaniach moderatorskich, oraz za troskę o moje zdrowie (czego i Koledze życzę).
W razie jakichś uzasadnionych zastrzeżeń, proszę zgłaszać swoje obiekcje do mojego bezpośredniego przełożonego - administratora działu Audio.
Pozdrawiam, gratulując dobrego samopoczucie i wysokiego mniemania o sobie samym.
dj-MatyAS.

Moja odp.Jak na razie bez odp.
Cytat:
Widać ta "praca społeczna" Panu nie służy.A za pomocą wybiorczego stosowania
punktów regulaminu próbuje Kolega wyżyć się na innych.Opadła adrenalina?Ulżyło?
Jak nie to jeszcze możemy Kolega przeanalizować moje inne wcześniejsze wypowiedzi. Może tam też sobie zasłużyłem na ostrzeżenia? A jak by i to nie pomogło to dobrym sposobem odstresowania może być też poruszona wcześniej mokra szmatka i czyszczenie Pańskiego wiekowego sprzętu pamiętającego okres
wczesnego Gierka.

PS:Kłaniam się nisko i "podniecam" na przyszłość Idea

Mam duży szacunek do starszych osób ale tym razem już nie wytrzymałem.
Ostatnio zmieniony przez Tomato 2011-12-06, 17:05, w całości zmieniany 3 razy  

granat 
Realizator FOH

Ostrzeżeń:
 2/10/11
Wysłany: 2011-12-06, 19:00   

Elka to nie estradowiec. Za offtop są ostrzeżenia :razz: Poza tym, w poprzednim temacie odnośnie jakiś tam kolumn, nie było ostrzeżenia, tylko sam wpis moderacyjny.
Za bardzo się gorączkujesz :razz:

Natan14 
Mistrz pionów

Nagłośnienie: brak
Oświetlenie: LED
Wysłany: 2011-12-06, 19:38   

Po co dyskutujesz z moderatorem na pw, jak dla mnie jest to po prostu dziecinne zachowanie. Po co nazywasz jego sprzęt wiekowym ? Teraz to chyba tobie coś odbiło skoro wylałeś te swoje wypociny i oczekujesz poparcia. Na początek proponuję zbudować (nie kupić) tyle sprzętu co on oraz mieć podobny poziom wykształcenia i wiedzy żeby móc jego sprzęt nazywać wiekowym i sugerować coś takiego
Cytat:
... jak nie to przyłóż sobie do czoła wilgotną szmatkę.Może być ta sama którą używasz do przecierania swojego garażowego sprzętu. ...

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i się zastanów :evil: .

Tomato 
Zapnę wtyczki

Ostrzeżeń:
 1/10/11
Wysłany: 2011-12-06, 19:54   

granat napisał/a:

Nie gorączkuje się ale forum przeznaczone jest dla osób o zróżnicowanym poziomie wiedzy fachowej, stąd tez zalecałoby się stosować więcej wyrozumiałości, umiaru i taktu w wynagradzaniu osób o mniejszym zasobie wiedzy fachowej.Jak też troszeczkę wrażliwości humorystyczno-technicznej.
Niestety jak widzę w/w cechy nie idą w parze z wiekiem moderatorów.
Odczuwam wrażenie że z upływem lat zaczynają one zanikać.

No może trochę się zgorączkowałem ale nie uśmiecha mi się zakładać czwartego konta na elce :wink:
Natan14 napisał/a:
Po co dyskutujesz z moderatorem na pw, jak dla mnie jest to po prostu dziecinne zachowanie. .

Dziecinne nabiera innego znaczenia jak prześledzisz kumoterstwo co niektórych tam moderatorów.
A na elce nie jedno już widziałem,czytałem i zawsze kończyło się zbiorową nagonką na niepokornych.
Ostatnio zmieniony przez Tomato 2011-12-06, 20:01, w całości zmieniany 1 raz  

paker_bor 
Noszę już kejsy

Nagłośnienie: 2,4 kW POL AUDIO
Oświetlenie: PAR 64 LED ( 36x1W) Zig Zag
Wysłany: 2011-12-06, 19:56   

haha :D jak dla mnie szacun dla dj-MatySA :D profesjonalnie Cie spuścił po rynnie :D i tak sie robi z rozgorączkowanymi pacjentami haha :mrgreen:

Passt
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-06, 20:08   

Tomato napisał/a:
granat napisał/a:

Nie gorączkuje się ale forum przeznaczone jest dla osób o zróżnicowanym poziomie wiedzy fachowej, stąd tez zalecałoby się stosować więcej wyrozumiałości, umiaru i taktu w wynagradzaniu osób o mniejszym zasobie wiedzy fachowej.Jak też troszeczkę wrażliwości humorystyczno-technicznej.
....

Witam
Ja tam modem nie jestem, ale gdybym był, to na poczatek wywaliłbym admina estradowca, ... same offtopy "maluje"... :mrgreen: :mrgreen:
Jak zapewne poczytasz w moim opisie, mozesz spodziewac sie obsztrocu z mojej strony, i do białej goraczki doprowadzaja mnie zawodnicy, którzy zamiast poszukac podstaw w necie zagadnień, oczekuja ze po raz tysieczny , specjalnie dla niego bede wyłuszczał, to samo.
Jak pewne tematy tłumaczyc, jak ktos nie zna nawet podstawowych okresleń????
A elka, to przez dzieciaków, robiona woda z mózgów, dzieciakom... Z tym, że czasami te dzieciaki, maja "dziadowski" wiek....
Przyjmij chłopie, jak chłop, cios , i olej to forum...
jk
Ostatnio zmieniony przez Passt 2011-12-06, 20:15, w całości zmieniany 2 razy  

DjDamiano 
ESTRADOWIEC

Zaproszone osoby: 1
Nagłośnienie: skuteczne
Oświetlenie: Różne ledy i inne
Wysłany: 2011-12-06, 20:22   

Krzysztof a własnie że powinieneś go zjechać i to konkretnie. Jeżeli ktos kto w imię własnych ambicji obraża starszego i jak się okazuje dużo bardziej doświadczonego, lekko zasługuje na bure. Poza tym skoro kolega ma trzecie konto to też o czyms świadczy. Za merytoryczne i kulturalne dyskusje nie banuja nawet na elce.

Tomato 
Zapnę wtyczki

Ostrzeżeń:
 1/10/11
Wysłany: 2011-12-06, 20:26   

No trochę mnie poniosło bo starałem się zażartować w sposób kulturalny i na "jakimś poziomie" ale dostaje zaraz ostrzeżenie.
Co do Matysa to postąpiłem jak kolega wyżej stwierdził dziecinie.Trochę mnie poniosło. Już go przeprosiłem za moje wypociny.I wyraziłem nadzieje że będzie bardziej roztropnie używał swojej władzy :wink:

tjakuszewicz 
Realizator FOH

Nagłośnienie: 4 kW
Ostrzeżeń:
 1/10/11
Wysłany: 2011-12-06, 20:29   

Temat z cyklu: mam ochotę komuś nawrzucać i potrzebuję wsparcia coby podnieść swoje malutkie ego. Po co to? :evil:

Tomato 
Zapnę wtyczki

Ostrzeżeń:
 1/10/11
Wysłany: 2011-12-06, 20:56   

tjakuszewicz napisał/a:
Temat z cyklu: mam ochotę komuś nawrzucać i potrzebuję wsparcia coby podnieść swoje malutkie ego. Po co to? :evil:

Czasami wypowiadając się tam czuję się jak za czasów PRLu.Za rogiem czai się zomowiec żeby mnie spałować za najdrobniejsze przewinienie.
A może tak więcej wyrozumiałości ,powściągliwości i życzliwości.W życiu są wartości którymi można było się lepiej kierować niż sztywnymi punktami regulaminu.
Niektórzy o tym zapominają i swoje ego widzą w czerwonej czcionce.
Pamiętaj że kij ma zawsze dwa końce.
DjDamiano napisał/a:
Za merytoryczne i kulturalne dyskusje nie banuja nawet na elce.

A przepraszam.Ostatnie konto straciłem za znaki interpunkcyjne i jeden niewybredny żart POlityczny :)
Ostatnio zmieniony przez Tomato 2011-12-06, 21:00, w całości zmieniany 1 raz  

Natan14 
Mistrz pionów

Nagłośnienie: brak
Oświetlenie: LED
Wysłany: 2011-12-06, 21:05   

Ja tam kiedyś bardzo się udzielałem na tym forum, jednak po kilku akcjach z moderatorami i ogólnego zniechęcenia przeszedłem na estradowca :) . Czasami coś tam skrobnę od siebie ale już czysto na wesoło. Trzeba nauczyć się pisać na temat jednocześnie od niego odbiegając :twisted: .

DjDamiano 
ESTRADOWIEC

Wysłany: 2011-12-06, 21:06   

Ukryłes się na elce i uprawiasz politykowanie podziemne to Cię spałowali ;) to znaczy zbanowali :D

granat 
Realizator FOH

Ostrzeżeń:
 2/10/11
Wysłany: 2011-12-06, 21:16   

DjDamiano napisał/a:
Krzysztof a własnie że powinieneś go zjechać i to konkretnie. Jeżeli ktos kto w imię własnych ambicji obraża starszego i jak się okazuje dużo bardziej doświadczonego, lekko zasługuje na bure. Poza tym skoro kolega ma trzecie konto to też o czyms świadczy.

Ale nie tłumacz tego Silverowi, bo on też tam ma bana, właśnie za:
DjDamiano napisał/a:
merytoryczne i kulturalne dyskusje

:mrgreen:

DjDamiano 
ESTRADOWIEC

Wysłany: 2011-12-06, 21:22   

Aaaaa... To ja już nic nie pisze... Zostaje biernym widzem tego teatru.

Passt
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-06, 23:16   

granat napisał/a:

Ale nie tłumacz tego Silverowi, bo on też tam ma bana, właśnie za:
DjDamiano napisał/a:
merytoryczne i kulturalne dyskusje

:mrgreen:

Tak, to prawda. Podpadłem "konsorpcjum " cwaniaków, robiacych młodych adeptów w konia, też kwestia tyczyła konstrukcji labiryntowej, w której ci panowie, proponowali głośniczek Tesla, z X max 1,5 mm, i proponowali toto jako konstrukcje pełnopasmowa...
Mógłbym sobie załozyc nastepne konto, pod innym nickiem, jak to zrobili pewni bracia, ale ja honoru nieco mam...
I mam w d...e, takie forum, gdzie układziki cwaniaczków decyduja, gdzie meritum sprawy nie ma znaczenia, a wazny jest interes finansowy jakichs grup.. Z tego samego powodu olałem fora "audiofilskie', z tego samego powodu, choć mam konto, swoje 'silver sound', na forum, za którego moderowanie DCG, podpadł adminowi, ale sie zbytnio nie udzielam.
A teraz, jak widze, za ortografie, tam na elce banuja...
Z tego powodu (ortografia itd...), to juz i z tego forum, powinni mnie z tysiąc razy wywalić...
Zdobywając "punkty" w takim tempie, jak dotychczas, i na tym forum długo raczej nie zabawie... Ale tez rozpaczał nie będe.
Pozycje swoja w branzy mam, nie pisaniem na forach, a dobrym sprzetem, konstruowanym, i sprzedawanym przez , kiedys samemu, a teraz NAW...
Wiem, że i na estradowcu, wielu sie ucieszy, jak mnie wywala,....
Granat, wtedy nikt nie zakwestionuje juz wspaniałości konstrukcji labiryntowej!!!!Nie będzie komu tłumaczyć, że tzw klasa "H", to klasa AB z kluczowanym napieciem zasilania.... i Nie bedzie komu obalac wygodnych, dla co nie których mitów...
jk
Ostatnio zmieniony przez Passt 2011-12-06, 23:20, w całości zmieniany 1 raz  

granat 
Realizator FOH

Ostrzeżeń:
 2/10/11
Wysłany: 2011-12-07, 00:00   

SILVER SOUND napisał/a:
Tak, to prawda. Podpadłem "konsorpcjum " cwaniaków, robiacych młodych adeptów w konia, też kwestia tyczyła konstrukcji labiryntowej, w której ci panowie, proponowali głośniczek Tesla, z X max 1,5 mm, i proponowali toto jako konstrukcje pełnopasmowa...
Mógłbym sobie załozyc nastepne konto, pod innym nickiem, jak to zrobili pewni bracia, ale ja honoru nieco mam...
I mam w d...e, takie forum, gdzie układziki cwaniaczków decyduja, gdzie meritum sprawy nie ma znaczenia, a wazny jest interes finansowy jakichs grup..

To Twoja wersja wydarzeń. Nie będę o tym dyskutował, bo nie było mnie wtedy przy tym. Jednak czytając Twoje posty, mam wrażenie, że i tym razem przekręcasz fakty.

SILVER SOUND napisał/a:
A teraz, jak widze, za ortografie, tam na elce banuja...

Od małych rzeczy się zaczyna :razz:
Ja od prawie 8 lat pisuję na elce pod swoim śmiesznym, wymyślonym za małolata nickiem, takim samym jak tu i ani razu nie dostałem ostrzeżenia.

SILVER SOUND napisał/a:
Zdobywając "punkty" w takim tempie, jak dotychczas, i na tym forum długo raczej nie zabawie... Ale tez rozpaczał nie będe.
Pozycje swoja w branzy mam, nie pisaniem na forach, a dobrym sprzetem, konstruowanym, i sprzedawanym przez , kiedys samemu, a teraz NAW...

Widocznie jeszcze Ci mało, skoro nadal tu pisujesz. Ja w przeciwieństwie do Ciebie, na forum pisuję bezinteresownie.

SILVER SOUND napisał/a:
Granat, wtedy nikt nie zakwestionuje juz wspaniałości konstrukcji labiryntowej!!!!

Tubowej przede wszystkim, dopiero później labiryntowej. I może faktycznie lepiej już nie pisz, skoro czepiasz się rzeczy mało istotnych, twierdząc że z tego powodu kolumna nie nadaje się do niczego. Bo tak na początku pisałeś.

Dla mnie, na dzień dzisiejszy, Twoje motto uczestniczenia w dyskusjach na tym forum:
Znaleźć najmniejszy nawet mankament (bo nic przecież nie jest idealne), a później sprytnie nakierować czytelnika na swój wyrób, który tej konkretnej wady nie posiada.
Ostatnio zmieniony przez granat 2011-12-07, 00:18, w całości zmieniany 1 raz  

DjDamiano 
ESTRADOWIEC

Wysłany: 2011-12-07, 00:14   

Chłopaki/Panowie, wyskakiwać z krótkich portek i spokój! He he przez ułamek sekundy poczułem się jak moderator :D Żart taki.
Nie zaczynajcie od nowa... Pleas noł!

Tomato 
Zapnę wtyczki

Ostrzeżeń:
 1/10/11
Wysłany: 2011-12-07, 07:02   

DjDamiano napisał/a:
Ukryłes się na elce i uprawiasz politykowanie podziemne to Cię spałowali ;) to znaczy zbanowali :D

Eee tam zaraz polityczne podziemie.Ja po prostu nie tą frakcję POlityczną POpierałem i mi się
dostało.Ci którzy byli bardziej POprawni POlitycznie mogli liczyć na PrawO łaski :wink:
Ostatnio zmieniony przez Tomato 2011-12-07, 07:23, w całości zmieniany 3 razy  

Passt
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-07, 08:01   

granat napisał/a:
'''
Widocznie jeszcze Ci mało, skoro nadal tu pisujesz. Ja w przeciwieństwie do Ciebie, na forum pisuję bezinteresownie.

Widzisz, ja tez bezinteresownie pisze, pokazując to czego Ty nie zauważasz, i bezinteresownie pokazuje "mizerię" projektantów, co dorwali jakis symulator, a podstaw im brakuje.

granat napisał/a:
Tubowej przede wszystkim, dopiero później labiryntowej. I może faktycznie lepiej już nie pisz, skoro czepiasz się rzeczy mało istotnych, twierdząc że z tego powodu kolumna nie nadaje się do niczego. Bo tak na początku pisałeś.

Dla mnie, na dzień dzisiejszy, Twoje motto uczestniczenia w dyskusjach na tym forum:
Znaleźć najmniejszy nawet mankament (bo nic przecież nie jest idealne), a później sprytnie nakierować czytelnika na swój wyrób, który tej konkretnej wady nie posiada.

Skoro nie odróżniasz klasycznego labiryntu, z kanałem w kształcie hornu, od klasycznej konstrukcji tubowej, to poszukaj w sieci symulatorów, np snopowiązałek.. i "skonstruuj" snopowiązałke idealna... Albo cały kombajn... Nowy "bizon"...
To Ty insynuujesz, że mam zawsze na uwadze kryptoreklame swego... Cóz jak sie samemu taka polityke na forach prowadzi, to takie myslenie nie jest obojetne do oceny działań innych.
jk

kardal 
Estradowiec - oaza spokoju

Nagłośnienie: Nie lubię poniedziałku
Oświetlenie: Ciemność..widze ciemność
Wysłany: 2011-12-07, 08:26   

APELUJĘ O SPOKÓJ KOLEDZY GRANAT I SILVERSOUND :!: :!: :!:
Ostatnio zmieniony przez kardal 2011-12-07, 08:26, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu